Informácie o mne

Som absolventom SLTŠ v Liptovskom Hrádku a Lesníckej fakulty TU vo Zvolene. Lesníctvu sa venujem od skončenia školy v roku 1990. Od roku 2009 sa lesníckym činnostiam venujem samostatne. Vlastníkom lesa ponúkam zabezpečenie komplexných lesníckych činností, vrátane odbornej starostlivosti o les a výkup drevnej hmoty vo všetkých sortimentoch. Spolupracujem predovšetkým s renomovanými spracovateľmi drevnej hmoty so spoľahlivým odberom a platbami. V prípade záujmu o spoluprácu Vám rád poskytnem referencie od mojich obchodných partnerov tak zo strany vlastníkov lesa ako aj od spracovateľov dreva. 

///

Novinky

Nákup borovice čiernej

30.06.2012 20:57
Ponúkam výkup borovice čiernej v celých dĺžkach v regióne Trenčianskeho a Žilinského kraja. Viem výkúpiť aj celé porasty na koreni. Preberanie bude vykonávané na odvoznom mieste , merané a zatrieďované podľa STN.

Výkup drevnej hmoty na energetickú štiepku

31.05.2012 20:56
Ponúkam výkup drevnej hmoty určenej na výrobu energetickej štiepky. Cena bude určená na základe váženia už spracovanej hmoty. Dodávateľom poskytujem vážne lístky od konečného odberateľa na certifikovaných váhach. Zabezpečím organizáciu celého výrobného procesu,spracovanie a následný odvoz.
<< 1 | 2

História projektu

V tejto časti môžete popísať históriu Vašeho projektu a čo Vás viedlo k nápadu ho realizovať. Je vhodné sa taktiež zmieniť o dôležitých míllnikoch a poďakovať ľuďom, ktorí sa na projekte zúčastnili.